Завершився Євангелізаційний курс "НОВЕ ЖИТТЯ" (17.03-19.03.2017р.Б.)

шкАнд2

Хочемо поділитися тією радістю, що маємо в наших серцях, які Господь відновив і щедро наповнив за ці три благословенні дні. Саме в неймовірній радості Духа Святого і завершився Євангелізаційний курс "НОВЕ ЖИТТЯ", що проходив в нашій парафії.

Атмосфера кожного дня була просякнута любов'ю, легкістю, тихістю і водночас силою - силою Божої Любові, яка ніжно зцілює рани відкритих сердець, дає силу любити себе і ближніх, дозволити Господу любити нас.

Сьогодні учасники щедро ділилися свідченнями про внутрішнє пережиття від прийняття Божої любові, прийняття Божого спасіння через особисту зустріч з Воскреслим Ісусом, про нове народження через вилиття Святого Духа, який на ново нас народжує, щоб ми жили, як діти Божі, як спадкоємці Його Царства.

За цих три дні учасники отримали багато подарунків і найбільшим подарунком стали наші змінені запалені серця!

І нехай те НОВЕ ЖИТТЯ, яке Господь вдихнув в наші серця зростає і приносить рясні плоди любові, милосердя, відваги, лагідності на ниві розбудови Божого Царства.

Ми щиро вдячні о. Роману, с.Бернадеті, бр. Андрію, Софійці і усім, хто дбав за проведення курсу, за їх служіння, за їх відкриті серця, особисті свідчення. Хай Благословить Вас Господь! Чекаємо на нові зустрічі!
Facebook Twitter