Великдень 2017 та Урочисте Причастя дітей

Пасха2017

Христос Воскрес! “Хай небеса достойно веселяться, хай радіє земля, хай празнує увесь світ видимий і невидимий, бо Христос устав, радість вічна”

(Тропар 1 пісні канона).

На Свято Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа у нас відбулася надзвичайно радісна подія – Урочисте Святе Причастя дітей, які напередодні, у Велику Суботу, приступали до Першої Сповіді.

До цього дня діти готувалися на уроках Недільної школи. Переживаючи Воскресіння Господа, знаємо, що Ісус Христос, який подолав смерть і воскрес, дає нам можливість бути спасенними. І саме через Тайну Сповіді відбувається духовне воскресіння людини, що переводить її душу зі стану душевної смерті до стану життя в Божій благодаті.

Під час Святкової Літургії діти стали причасниками найціннішого дару Ісуса Христа – Його Тіла і Крові в Таїнстві Євхаристії. Таїнство Євхаристії - найцінніша духовна пожива для християн, найбільше джерело духовної сили для осягнення святості, зростання в любові, запорука воскресіння для вічного життя, в якій здійснюються слова Ісуса Христа: „Хто їсть моє тіло і п’є мою кров, має життя вічне” (Ів. 6, 50).

На згадку про Першу Сповідь та урочисте Святе Причастя кожній дитині було вручено пам’ятку.

Ми вітаємо наших дітей і їх родини та віримо і молимось, щоб відтепер у воскреслих дитячих серцях завжди палав вогник Божої любові і причастя Святого Духа.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Facebook Twitter