В Уневі відбулися реколекції для катехитів Донецького екзархату УГКЦ

З 30 вересня по 2 жовтня  двадцять сім катехитів  Донецького екзархату УГКЦ взяли участь в реколекціях, які відбулися в рамках святкування Дня катехита в УГКЦ. Дні духовної віднови, темою яких було «Обличчя милосердя», проходили в Святоуспенській Унівській Лаврі під проводом о. Михайла Іваняка, ЧНІ. Захід відбувся з ініціативи с. Єроніми Вовчак, СНДМ, голова Катехитичної Комісії Донецького екзархату УГКЦ за сприянням Катехитичної Комісії КГВА. 

На реколекції приїхали катехити з Донецька, Покровська, Кривого Рогу, Дніпра, Слов’янська, а також - катехити-переселенці з Вишгороду, Івано-Франківська, Львова, Тернополя. 

«Хто є моїм ближнім, до якого Господь мене посилає? Як я, як катехит, можу свідчити милосердя? Який образ Господа «написаний» в моєму серці? Ким я є в притчі про милосердного самарянина? Яким чином потрібно нести своє катехитичне служіння в умовах війни і на окупованих територіях?», - над цими й іншими питаннями учасники реколекцій роздумували і молилися.

Наприкінці реколекцій, після Божественної Літургії, с. Єроніма від імені владики Степана, Екзарха Донецького, вручила катехитам благословення на новий навчальний рік.

Молитовне правило, Святі Таїнства, Боже Слово, чудова природа, радість від зустрічі зі спільнотою, частина  якої знаходиться поза межами екзархату, сприяли глибокій духовній віднові катехитів. І вони з великим ентузіазмом і ревністю заявили, що «готові  від імені Церкви проголошувати об’явлене Слово Боже, навчати науку Церкви, виконувати завдання євангелізації у співпраці з священнослужителями і брати живу участь у літургійному і суспільному житті парафіяльної спільноти» (згідно Положення про призначення на катехитичне служіння).
 Для збільшення світлини - натисніть на неї!


Повідомила с. Єроніма Вовчак, СНДМ

Facebook Twitter