В Ісусі Христі Воскреслому із мертвих найбільший смуток є переможений.

Воскресіння.jpeg
Сьогодні ми святкуємо «Свято над святами і торжество всіх торжеств» - Пасху Христову. Свято, яке наповнює наші серця великою вдячністю за те, що Ісус Христос прийшов на цю землю заради нас грішних, за те що він був розп’ятий на хресті, і за те що він воскрес із мертвих. Ми радіємо, бо Христос взяв на себе наші гріхи і переміг смерть. Ми радіємо, бо ми визволені з під влади диявола. Кожному хто вірує і любить Ісуса Христа відкриті двері вічного життя. Через Перемогу Ісуса Христа над смертю ми всі очікуємо воскресіння мертвих, ми очікуємо також воскресіння наших тіл.

Апостоли удостоїлися бачити Ісуса Христа воскреслого і вістку про те, що вони його бачили живого, воскреслого передається у Церкві протягом віків. Ми кожен рік пригадуємо подію Воскресіння Христового, щоби пам’ятати про те , що через хрест і воскресіння нам даровано вічне життя в Ісусі Христі, щоб ніякий вже смуток цього життя не мав над нами сили. Бо у воскресінні Ісуса Христа подоланий всякий смуток. Наш найбільший смуток, який ми переживаємо у цьому житті - це смуток розлуки із улюбленою людиною - це смуток смерті. У Христі Воскреслому із мертвих найбільший смуток є переможений. Бо Христос є Господом мертвих і живих.

Будь яка найбільша біль є переможена вже у воскресінні Ісуса Христа. Біль, страждання, хвороби, смуток все те вже є переможене в Ісусі Христі остаточно. Господь не каже нам, що живучи у світі ми не будемо страждати, але навпаки Господь каже «У світі страждатимете, але бадьортеся я переміг світ», тобто якщо ми і зазнаємо страждання і болю в цьому світі, але остаточно Христос переможе всяке страждання і біль, він «витре кожну сльозу» як це написано в пророка Ісаї. Коли дивимося на смерть яка перед нами, тоді вона викликає завжди страх, але коли подивимося на смерть через подію Воскресіння Христового, тоді смерть лише буде переходом до життя. Смерть вже є переможена у Христі, вона стала безсилою. Життя, яке дароване нам у Христі Ісусі має більшу силу як смерть.

Нехай кожен серце сьогодні наповниться великою радістю бо Христос переміг смерть і подав нам вічне життя.


Христос Воскрес!                                                      Воістину Воскрес!

о. Ігор Пагулич 

Facebook Twitter