На парафії Катедрального собору в Чернівцях триває безстроковий марафон соціального служіння

Як вже повідомлялось і на нашому сайті і в ЗМІ – другий місяць триває соціальне служіння мирянських спільнот парафії Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці в Чернівцях. Проект під назвою «Я був голодний...», який передбачає безкоштовні  гарячі обіди в парафіяльній їдальні, доповнився новим богоугодним ділом - проект «Я був хворий, і ви навідались до мене». Керівник проекту всечесний отець Любомир Іваночко, сотрудник катедрального храму, котрий з благословення Правлячого Архієрея Чернівецького кир Йосафата очолює соціальне служіння мирян.

Отож в рамках проекту миряни собору відвідали Центр медико-соціальної реабілітації осіб, які перенесли бойову психологічну травму Чернівецької обласної психіатричної лікарні.

«Добровольці божі» - волонтери парафії навідались до 15 воїнів РУВ  13-го відділення та відвідали 65 хворих 15-го відділення закритого типу. Волонтери принесли до шпиталю свою ВІРУ, яка конче  потрібна хворим для одужання, Господню НАДІЮ, без котрої немає у цих людей майбутнього і ЛЮБОВ Церкви матері, яка пригортає до Христа. Звичайно милосердя для душі не буде повним без милосердя для тілесного спожитку. Нагодували всіх, «ще й залишилося дванадцять повних кошів» на наступний раз. Як повідомив нам куратор соціального служіння всечесний отець Любомир Іваночко: «Це вдруге на протязі останнього місяця спільноти Катедрального собору наповнюють  простягнуту руку потребуючих. Загально ми допомогли 160-ти особам. Хочу щиро подякувати і згадати кожного, хто звершує соціальне служіння: Мацко Анна, Богославець Тетяна, Котильова Марія, Худик Олеся, Пожога Марія, Широгорова Віра, Климчук Міланія, Фенюк Марія, Божан Віоріка та дві пані Оксана і Тамара. Кого я не згадав у цій хвилі, того Господь сам згадає…».


Безстроковий марафон соціального служіння в Чернівцях триває.

Facebook Twitter